Naše služby

Napište nám!

info@videostiburek.cz

Fotokoutek

Díky fotokoutku vytvoříte originální zábavu na jakékoli akci. Fotokoutek se hodí na svatby, plesy, oslavy, firemní večírky či festivaly! Zkrátka všude tam, kde se lidé baví.

Fotokoutek obsluhuje zkušený fotograf, který má k dispozici profesionální fytotechniku a osvětlení, pozadí a samozřejmě potřebné rekvizity. Vlastníme spoustu rekvizit, ale můžete si vymyslet i vlastní tematické prvky, které za vás obstaráme my.

Je možné objednat tisk fotografií ihned na místě, takže každý zúčastněný si odnese krásnou památku s sebou! Veškeré fotografie obdržíte po dané akci na DVD a také je umístíme do webové galerie.

Pro bližší informace a cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat!

 

Maturitní plesy a jiné kulkturní akce

Zábavu na vašem plese můžete ještě vylepšit pomocí fotokoutku. Hosté se v něm můžou vyfotit s maturanty, příbuznými nebo s kamarády za použití rekvizit. Fotorekvizity jsme schopni sladit i s tématem vašeho plesu a vytvořit tak jedinečný zážitek! Veškeré fotografie obdržíte po dané akci na DVD (nebo online ke stažení) a také je umístíme do webové galerie. Mimo to si hosté budou moci přímo na akci své fotky zakoupit, díky použití mobilní termosublimační tiskárny.

Maturitní ples cena: 6 000 Kč

Cena zahrnuje:

Svatby

Fotokoutek se postará o svatební zábavu a hosté na něj budou ještě dlouho vzpomínat! Svatebčané se mohou fotit s rekvizitami, vzkazy pro novomanžele či jakkoli jinak. K dispozici je jim spousta doplňků, tabulky pro psaní vzkazů, ale můžeme zajistit i tematické prvky! Veškeré fotografie obdržíte po dané akci na DVD a také je umístíme do webové galerie. Pokud se rozhodnete pro tisk fotek přímo na místě, svatebčané si mohou odnést domů krásnou vzpomínku na váš svatební den. Kvalitu fotografií podtrhne profesionální tisk!

 Fotokoutek svatba