Naše služby

Napište nám!

info@videostiburek.cz
< návrat zpět

Svatební video

Další ukázky svatebních videí naleznete ve videogalerii.

Nabízíme profesionální natočení a zpracování vašeho svatebního videa. V den svatby k vám dorazí zkušený kameraman (kameramani) a natočí všechny podstatné momenty vaší svatby. Svatební videa natáčíme v rámci celé České republiky! Po zpracování záznamu obdržíte videa na flash disku nebo prostřednictvím odkazu ke stažení do počítače. Pokud je to možné, vždy se snažíme s novomanželi před svatbou osobně sejít nebo si v klidu zatelefonovat. Během rozhovoru projednáme detaily svatby a informujeme o možnostech natáčení a zpracování konečného videa.

Všechny níže zmíněné balíčky zahrnují výrobu krátkého videoklipu (3-4 minuty) a delšího videa (cca 30-60 minut). Případně je možné se domluvit na 1 videoklipu o délce např. 10-15 minut. Vše záleží na vzájemné domluvě.

Nabízíme nejen klasický záznam jedním kameramanem, ale je možné využít i dva kameramany. Natáčení svatebního videa dvěma kameramany umožňuje vytvořit jedinečné záběry a divácky zajímavé video. Díky tomu, že jeden z kameramanů se plně věnuje svatebnímu dění, aby nic neuniklo, může si druhý kameraman dovolit použít náročnější filmovou techniku, hlídat záznam audia, řešit logistiku a mnoho dalšího. Většina videí, které jsou umístěny zde na webu, bylo natočeno ve verzi - 2 kameramani. Ve firmě zaměstnáváme kameramany s mnohaletou praxí se svatebními videi. Videa jsou střihána jedním zkušeným střihačem. Díky tomu jsou videa vždy kvalitní a profesionálně zpracována!

Balíček Standard

Práce kameramana: 9 hodin na svatbě

Cena: 12 900 Kč (1 kameraman), 17 900 Kč (2 kameramani) - nejoblíbenější variata

Balíček Exclusive

Práce kameramana: 12 hodin na svatbě

Cena: 14 900 Kč (1 kameraman), 19 900 Kč (2 kameramani)


Doprava

  • Z Prahy, Benešova, Vlašimi a Tábora 50 Km ZDARMA
  • Doprava nad rámec 50 km: 1 km / 5 Kč

Další služby

  • Letecké záběry z drona: od 8 000 Kč (nutná konzultace a splnění legislativních požadavků)
  • Expresní zpracování videa do 1 týdne od svatby: 2000 Kč
  • Speciální archivní DVD: 400 Kč
  • videozáznam v HD na Blu-ray: 1 000 Kč
  • Nesestřihaný záznam: 900 Kč každých započatých 32GB dat (cena zahrnuje flash disk)

Aktuální ceny jsou platné pro poptávky od 16.9.2017. Všechny ceny zahrnují natáčení v den svatby, minimálně 3 dny postprodukce-střihu a použítí profesionální techniky. Nabízíme možnost si přiobjednat letecké záběry z drona (nutná konzultace).

Další ukázky svatebních videí naleznete ve videogalerii.

Jarča & Romča - Park Grébovka

Denča & Honza - Český Šternberk